למה אפילציה היא הפתרון הכי טוב להסרת שיער?

דיוק ותוצאה לאורך זמן

אפילציה מסירה את השיער לצמיתות (השיטה היחידה שמאושרת לכך על ידי ה FDA ). בכך היא משחררת את המטופלים מהשיעבוד ותחזוק היומיומי שכרוך בפתרונות זמניים כמו פינצטה, שעווה או גילוח.

בנוסף, באפילציה עובדים על כל שערה בנפרד, מה שמאפשר עבודה יסודית יותר ומדויקת יותר שמספקת תוצאה טובה יותר ועור חלק, נקי ונעים יותר. העבודה על כל שערה בנפרד מאפשרת לעצב אזורים כמו גבות, פאות, עורף וצוואר לגברים ולקבל תוצאה אסתטית ברמה הגבוהה ביותר.

בניגוד לגילוח שעווה או לייזר, העבודה השיטתית והיסודית בטיפול האפילציה משאירה מינימום סימנים ותופעות לוואי בין הטיפולים.
יתרון נוסף, הוא משך הזמן הקצר שצריך להמתין בין טיפול לטיפול.

אפשר לטפל בכל איזור בגוף

בעוד שבשיטות אחרות כמו לייזר ואינפרא אי אפשר לטפל בכל איזור בגוף, במיוחד באזורים אינטימיים – שם יכולה להיות פגיעה בפוריות גם הגברית וגם הנשית – אפילציה מאפשרת עבודה בכל האזורים בגוף ללא חשש.

אפילציה מאפשרת להסיר שיער מבית השחי, בעוד שבלייזר ואינפרא קיימת אפשרות לפגיעה בבלוטת הלימפה.

אפילציה אפשר לעשות באזורים פלומתיים כמו פאה של אישה או אזורים הורמונלים (פנים של אישה וכתפיים של אישה וגבר) – בניגוד ללייזר ואינפרא.

באפילציה אפשר לעבוד על קעקועים – בלייזר או באינפרא זה אסור בהחלט כי עלולים להיווצר חורים ומחיקה של הקעקוע.

חולי כללי והריון – לייזר ואינפרא אי אפשר ואפילציה כן.

באפילציה אפשר לעשות שיער לבן, בלונדיני, וחסר פיגמנטים (צבע) – בלייזר או באינפרא אי אפשר כי הם קוראים רק פיגמנטים כהים.

באפילציה אין צורך לגלח את האזור לפני הטיפול

זה יתרון כי עצם הגילוח רק מגביר את אפקט היווצרות השיער.
למעשה, טיפולי הסרת שיער בלייזר ובאינפרא רק נתנו לגיטימציה לגלח אזורים הורמונלים ופלומתיים מה שרק מחמיר את הבעיה במקום לשפר את המצב.

למה זה קורה?
קרן הלייזר פועלת בצורה שהיא מזהה את פיגמנט השערה. אם יהיה שיער חיצוני, קרן הלייזר תקלוט את אותו פיגמנט ותשלח לשם גלי חום שעושים כוויה על העור. כדי שזה לא יקרה, לפני כל טיפול בלייזר או באינפרא חייבים לגלח את מקום הטיפול.

מה הבעיה כאן?
כאשר מגלחים אזורים הורמונלים או פלומתיים, השיער שצומח חזרה יהיה צפוף יותר ועבה יותר. כך שנוצר מצב בו פעולת הגילוח ופעולת הלייזר “פוגעות” אחת בשנייה בצורה שמקשה על הטיפול ומאריכה את משך הזמן עד שרואים תוצאות משביעות רצון, אם בכלל.

תדירות גבוהה של טיפולים עד להשלמת התהליך

בניגוד לשיטות טיפול אחרות כמו לייזר ואינפרא, שדורשות זמן המתנה יחסית ארוך בין טיפול לטיפול – מה שמעכב את סיום התהליך וקבלת התוצאה הסופית – באפילציה, בזכות הטיפול הממוקד, משך ההמתנה בין טיפול לטיפול הוא מינימלי וניתן לעשות טיפול אחת לשבועיים, בעוד שבלייזר במקרה הטוב ניתן טיפול אחת לחודשיים.

פתרון אידיאלי לבעלי שיער בהיר

שיטות הטיפול החדשות יותר כמו אינפרה ולייזר נעזרות בטכנולוגיה מבוססת אור. קרני האור מוקרנות ומולכות אל תוך זקיק השערה, שם הן מנתקות אותו מנימי הדם ומפסיקות את ההזנה לשורש השערה – מה שגורם לשיער להפסיק לצמוח. קרן הלייזר יכולה לזהות רק פיגמנטים של שיער כהה, פיגמנט של שיער בהיר עובר לה מתחת לרדאר. בסופו של דבר, קרן לייזר או אינפרא לא מצליחות לזהות את הפיגמנטים של בעלי שיער בהיר ולכן מדובר בשיטות לא אפקטיביות לאותם אנשים.
אפילציה לא מבדילה בין גזע, דת ומין ולא צריכה לזהות פיגמנטים כדי להתחיל לעבוד. בגלל זה, אפילציה מהווה פתרון אידיאלי לאנשים עם שיער בהיר, שלייזר לא אופציה עבורם.

רוצים להיפטר מהשיער העודף אחת ולתמיד,
ולשנות את החיים ב - 180 מעלות?

התקשרו אלינו עכשיו
077-2044108, 052-2451863

שלחו את השם המלא והטלפון שלכן למייל

gilinoy123@gmail.com

או השאירו פרטים פה בטופס

ונתקשר אליכם בשמחה!