אפילציה היא השיטה היחידה שמסירה שיער לצמיתות.

למה? כי אפילציה מחסלת את כל זקיקי השיער ומנתקת אותן מנימי הדם שמזינים אותם “במזון”. על ידי כך, היא מונעת מהם כל אפשרות לחזור ולצמוח.
אפילציה היא לא שיטה חדשה – היא נמצאת איתנו כבר משלהי המאה ה – 19! – ועדיין היא נחשבת לשיטה היחידה שמאושרת על ידי ה FDA (מינהל התרופות) האמריקאי כשיטת טיפול שבאמת מסירה שיער גוף ופנים לצמיתות.

השילוב בין טכניקת האפילציה למכשור טכנולוגי מתקדם – מייצר את הנוסחה המושלמת להצלחה!

העולם היום מציע מספר פתרונות ודרכים שונות לטיפול ב”שיעור יתר”. חלקם זמניים ודורשים תחזוקה שוטפת, כמו שעווה או מריטת שיער בפינצטה.
החלק השני, מציע פתרונות לטווחי זמן ארוכים יותר כמו לייזר ואינפרא אדום.
עדיין, מבין כל השיטות ודרכי הטיפול הקיימות היום, אפילציה היא השיטה היחידה שמוכרת על ידי ה FDA האמריקאי כשיטה שמסירה שיער אחת ולתמיד.

בנוסף, אפילציה נהנית מיתרונות נוספים כמו משך זמן קצר בין טיפול לטיפול, תגובתיות נמוכה, תופעות לוואי מינימליות ותוצאה סופית של הסרה של 100% מהשיער העודף והלא רצוי – ובזמן הכי קצר!

תרגום: ממשל האוכל והתרופות האמריקאי [ה – FDA ], מחשיב את הטיפול באפילציה לטיפול המסיר שיער לצמיתות. הסיבה היא שאפילציה מציגה את התוצאות הטובות ביותר מכל שאר שיטות הטיפול האחרות. זה אומר שאפילציה יכולה להסיר שיער לפרקי זמן ארוכים ואך לצמיתות. אפילציה היא השיטה היחידה שה- FDA מאשר כמסירה שיער באופן תמידי! 

 

בעוד שבאלטרנטיבות אחרות כמו אינפרא ולייזר, משך הטיפול ארוך ולוקח שנים רבות – באפילציה ניתן להשלים את כל התהליך ולקבל תוצאה מושלמת ועור חלק לחלוטין בתוך מספר חודשים.

איך זה עובד?

אפילציה היא השיטה היחידה שמסירה שיער לצמיתות.

אפילציה מתבצעת על ידי השחלה של מחט לתעלת השערה, וחימום של זקיק השערה לשברירי שניות, כאשר השחלת המחט נעשית בכל שערה ושערה בנפרד.

אופן הטיפול בו עובדים על כל שערה בנפרד, מבטיח תוצאה מדויקת יותר וכזו שתישמר לכל החיים.
מחט קטנה ודקה מושחלת לתוך תעלת השערה שבה צומח שיער (נקראים זקיקי שיער). המחט מוליכה חום לתוך העור ומחממת את כלי הדם עד למצב בו הם נקרשים ואינם יכולים להזין את השיערה יותר – מה שבסופו של דבר, הורס את זקיק השיער. באזורים בהם זקיקי השיער נהרסים – לא צומח יותר שיער.

בתמונה – אפילציה: מחט קטנה מחממת והורסת את זקיקי השיער ועל ידי כך קוטעת את צמיחת השיער לצמיתות.

רוצים להיפטר מהשיער העודף אחת ולתמיד,
ולשנות את החיים ב - 180 מעלות?

התקשרו אלינו עכשיו
077-2044108, 052-2451863

שלחו את השם המלא והטלפון שלכן למייל

gilinoy123@gmail.com

או השאירו פרטים פה בטופס

ונתקשר אליכם בשמחה!