האם מדובר בטיפול כואב?

אפילציה לא אמורה לכאוב.
ברגע שעובדים נכון, בצורה עדינה ומדויקת ומשתמשים בטכניקה של השחלת מחט ולא בדקירה של העור, הכאב מאוד נסבל. כמו לגעת בכוס תה חם (לא רותח).

כמה טיפולים צריך עד להסרה מוחלטת?

משך הטיפול משתנה ממטופל למטופל. כל אחד מגיע עם המצב שלו, עם הדרכים בהן הוא מטפל נכון להיום, או ניסה לטפל עד עכשיו, עם סוג השיער הייחודי שלו. כל הגורמים הללו משפיעים על בניית תוכנית טיפול מותאמת אישית.

מה שחשוב לקחת בחשבון הוא – שזמן ההמתנה בין טיפול לטיפול הוא סופר מהיר. במיוחד שבוחנים שיטות טיפול אחרות. אם בלייזר או באינפרא צריך להמתין מעל חודש חודשיים או יותר בין הטיפולים, באפילציה ניתן לעשות טיפול אחת לשבועיים – או אפילו אחת לשבוע אם מדובר בעבודת המשך על אותו איזור.

תדירות הטיפולים הגבוהה מקצרת את משך הזמן של התהליך השלם באופן משמעותי.

האם יש תופעות לוואי?

באפילציה אין תופעות לוואי, למעט תגובתיות של אדמומיות באזור המטופל. האדמומיות חולפת תוך שעות בודדות לאחר הטיפול.

מטפל מיומן יעשה עבודה מדויקת ונקייה וישאיר מינימום סימנים אם בכלל. בגלל זה אפילציה נחשבת לפתרון מושלם לאנשים שצריכים טיפול דחוף שלא משאיר סימנים.

האם זה יקר וארוך יותר מטיפולים אחרים?

הרבה אנשים טועים לחשוב ככה.
העובדה שבאפליציה עובדים שערה שערה גורמת לאנשים לחשוב שמדובר בטיפול ארוך יותר מאלטרנטיבות אחרות כמו לייזר או אינפרא – וכפועל יוצא , גם יקר יותר.

האמת היא, שצריך לקחת 2 דברים בחשבון שבוחנים את הנושא.

1. מיומנות המטפל – מטפל מיומן עם ידיים מהירות יודע לכסות אזורים נרחבים גם שהוא עובר שיערה שיערה. לכן, ליכולות של המטפל יש השפעה ישירה על העלות הסופית. מטפל מהיר הופך את ההצעה להרבה יותר משתלמת.

2. משך הזמן בין טיפול לטיפול – בעוד שבלייזר צריך להמתין חודש ואפילו יותר בין טיפול לטיפול, אפילציה אפשר לעשות אחת לשבוע – שבועיים. ככה שבסופו של דבר, התהליך מושלם בפרק זמן הרבה יותר מהיר.

אפילציה מתאימה לכל אחד?

אפילציה נחשבת לטיפול שמתאים כמעט לכל חלקי האוכלוסייה.
בנות יכולות להתחיל שנתיים לאחר הופעת המחזור – אנחנו ממתינים שנתיים כדי להיות בטוחים שהמטופל הגיע לבשלות הורמונלית.
אולם, אנשים עם בעיות של קרישת דם, ואנשים סוכרתיים יכולים לעבור טיפול רק בתנאי שהם מבצעים אחת לשלושה חודשים בדיקת דם ומאוזנים תרופתית. הסיבה היא – שהדם של אותם אנשים ללא טיפול מתאים – לא נקרש.

רוצים להיפטר מהשיער העודף אחת ולתמיד, ולשנות את החיים ב - 180 מעלות?

התקשרו אלינו עכשיו
077-2044108, 052-2451863

שלחו את השם המלא והטלפון שלכן למייל

gilinoy123@gmail.com

או השאירו פרטים פה בטופס

ונתקשר אליכם בשמחה!