שיטת הטיפול הייחודית

לאורך השנים פיתחתי תהליך עבודה ייחודי ומותאם אישית לכל מטופל.

למדתי לעבוד בטכניקת ההשחלה – שהופכת את הטיפול לכמעט לא מורגש ומאפשרת עבודה נקייה ומדויקת יותר עם תגובתיות מינימלית, אם בכלל. מה שמאפשר לנהל אורח חיים תקין וחופשי בין טיפול לטיפול בלי לדאוג מפנים אדומות או סימנים.

כמובן שהתוצאה הסופית תאפשר לכם סוף סוף להפסיק עם הסחבת וליהנות מעור ומראה חלק ונעים למגע לצמיתות. לכן, אני קוראת לשיטה שפיתחתי – “גילי נוי – מחוללים עור חלק לתמיד – כי זה קסם”.

מתוך ההבנה הזאת, פיתחתי תהליך ייחודי שמורכב מ – 7 שלבים פשוטים –

להבין מה המטרה – יש אנשים שמחפשים תחזוקה זמנית ויש כאלו המעוניינים להיפטר מהשיער לצמיתות.
חשוב קודם כל להבין מה המטרה ואיזו תוצאה אנחנו נגדיר כהצלחה. רק אחרי שמבינים מה המטרה, אפשר להתקדם הלאה אל השלב הבא – שיחת ייעוץ אישית.

להגיע לשיחת ייעוץ – כדי להתאים טיפול אופטימלי אני חייבת לקבל את הרקע המלא של הבן אדם – מעבר לנתונים של מין, גיל סוג ועובי השיער. אני רוצה לבחון גורמים הורמונליים ותורשתיים, אני רוצה לדעת אילו טיפולים המטופל עבר או עברה במהלך חייהם לפני שהגיעו אליי – כי לכל טיפול כזה יש השפעה על התוצאה.

למשל – אם אישה תולשת שערות בפינצטה, אני צריכה לדעת מזה, כי חודש לאחר התלישה השערה נמצאת בשלב הצמיחה וזה משפיע על התאמת הטיפול.
מצד שני, אם המטופל הגיע אליי אחרי טיפולי לייזר שלא הביאו תוצאה רצויה, גם את זה אני ארצה לדעת – כי לאחר טיפול לייזר השיער נמצא בשלב נשירה ובשלב הנשירה אני לא נוגעת בשיער. במצב כזה נרצה להמתין עם התחלת הטיפול כדי לבצע תהליך אופטימלי.

כל הדברים האלו, הופכים את הייעוץ הראשוני לקריטי לצורך תהליך אופטימלי. בנוסף, אני רוצה לוודא שנכונות הלקוח תואמת את הציפיות. כלומר, לאורך התהליך הלקוח צריך להיות ממושמע ולהקפיד להגיע לכל הטיפולים. עם אנשים שלא מסוגלים להתחיל תהליך ולהתמיד בו עד סופו – אני מעדיפה בכלל לא להתחיל תהליך.

מתאימים טיפול מדויק לפי המטרות צרכים וציפיות של הלקוח – בעזרת המידע והנתונים שעלו בשיחת הייעוץ, ניתן לבנות תוכנית טיפול בהתאמה אישית שלוקחת בחשבון את המטרה הסופית ואת כל הדברים שדיברנו עליהם בסעיף הקודם (סעיף מספר 2).

אחרי שיחת הייעוץ, צריך לתת לשיער לצמוח לאורך של 3 מילימטר – רק מאורך כזה אפשר להתחיל את טיפולי האפילציה.
מיד אחרי שיחת היעוץ ישנה אפשרות להתחיל כבר בטיפול.

מתחילים בתהליך הסרת השיער – מגיעים לקליניקה לטיפולים.

בין טיפול לטיפול, חשוב:

• לא לגעת בשיער
• להקפיד להגיע לכל הטיפולים שנקבעים על ידי המטפלים
• לא למרוח שום דבר – כגון קרמים, שמנים למיניהם וכו’.
• רצוי למרוח מסכה מונעת על מנת שלא יופיעו פצעים באזור הטיפול.

במהלך הטיפול, מקפידים לעבוד עם חום נמוך – כדי שהתגובתיות תהיה פחות מורגשת ועדינה יותר.

אחרי הטיפול, הנקבוביות פתוחות – מה שיוצר אדמומיות בחלק מהמקרים. בעזרת המסכה ועבודה עם ידית הריפוי ניתן לסגור את הנקבוביות במקום כדי להבטיח שהאדמומיות תיעלם במיידי.

אפשר להרגיע את העור באזור הטיפול בעזרת קומפרסים של מים קרים או אלוורה טבעית 100%. פעולות אלו מפחיתות את התגובתיות, עוזרות להרגיע את העור ולהפוך אותו לחלק ונעים למגע.

מתחילים לראות תוצאות – כבר אחרי הטיפול הראשון, רואים שיפור משמעותי והשיער הופך לדק יותר וצפוף פחות. המשמעות היא – מטיפול לטיפול התהליך נהיה פשוט ומהיר יותר. שערות דקות יותר אז צריך פחות חום והשיער פחות צפוף אז יש פחות שיער לטפל בו. אחרי כמה סיבובים מסיימים את הכל. כמובן שהכל תלוי מצב.

מזל טוב! יש לך עור חלק ומבריק למגע ומראה – התוצאה הסופית של התהליך: עור חלק ונעים למגע – והכל לצמיתות. כלומר, השיער לא יחזור יותר לעולם ואפשר להגיד לו שלום ולא להתראות.

רוצים לשמוע את כל הפרטים על הסרת שיער לצמיתות?