הסיפור האישי שלי

שמי גילי נוי ואני מטפלת, מרצה ומומחית להסרת שיער באפילציה כבר מעל ל-30 שנה.

בחרתי להתמחות בהסרת שיער באפילציה, כי מניסיוני מדובר בשיטה היחידה שמצליחה להשיג תוצאות אמיתיות לצמיתות, בלי הפתעות ובלי תהיות. זה מה שרציתי לעצמי וזה מה שאני רוצה ללקוחות שלי.

אני בת בכורה למשפחה מרובת נפשות, וכבת בכורה עזרתי תמיד בגידול אחיי ואחיותי, מה שהפך אותי למטפלת טובה. כבר מגיל קטן, יעדו לי את תפקיד “המטפלת” – לדאוג לכולם, לוודא שלא יחסר להם כלום, שהכל בשליטה. כל זה טיפח ועיצב את האחריות הגדולה שיש לי מאז ומתמיד כלפי המטופלים שלי.

בבגרותי, חונכתי בבית ספר דתי – פנימיית “בית רבקה”.
לגמרי במקרה, תוך כדי שאני מנסה על עצמי, גיליתי שיש לי כישרון ומיומנות גבוהה בכל מה שקשור לתלישה, הורדה וטיפוח השיער הפנים והגוף.
גיליתי שאני יכולה לתלוש שערות בחוט בשפם, בסנטר, לעצב גבות – ולעשות את זה ברמת דיוק גבוהה ובמהירות.
אחרי שטיפלתי בעצמי ובכל חברותיי הקרובות בפנימייה, “השמועה” עליי ועל עבודתי רצה מהר ברחבי בנות הפנימייה.
מהר מאוד מצאתי את עצמי מטפלת בשיער הגוף והפנים של כולן.
לא האמנתי לעולם שאהפוך את התחביב למקצוע באותם רגעים מכוננים בחיים.

בתור נערה, נחשפתי לשיטת האפילציה עבור עצמי. מהרגע הראשון נדלקתי על המקצוע. זאת הייתה התאהבות ממבט ראשון. האמנתי וידעתי שאני יכולה להיות מעולה כאפילטורית בגלל הדיוק, המיומנות, המהירות והגישה שאני מביאה איתי.
אני גם מפסלת בחימר עוד לפני שנחשפתי לתחום האפילציה – וכל לקוח ולקוחה בעיני הם יצירת אומנות בפני עצמה.

החיבור שלי לעולם האמנות, והניסיון שצברתי בתור אמנית מפסלת, מספקים לי יתרון משמעותי נוסף ביכולת שלי לספק תוצאה אסתטית מדויקת ונקייה.

מתוך הפיסול פיתחתי טכניקות ומיומנות גבוהות עם דיוק מקסימלי באזורים שדורשים זאת – כמו עיצוב גבות, עיצוב קו הזקן, עיצוב פאות, עורף ועוד.

רוצים לשמוע את כל הפרטים על הסרת שיער לצמיתות?